Fotografia

  • Wnętrz
  • Architektury
  • Motoryzacyjna
  • Dronowa
  • i Film

Fotografia Wnętrz

Z kim współpracuję i do kogo jest skierowana fotografia wnętrz:

Dla każdej grupy wymienionej powyżej, dobrze uwiecznione wnętrze ma kluczowe znaczenie w ich biznesie.

Projektanci wnętrz

Dla projektanta wnętrz, który miesiącami pracuje z klientem nad wymarzonym wnętrzem kluczowe jest oddanie zamysłu, koncepcji oraz założenia projektu.

Kolejnym ważnym aspektem projektu i co za tym idzie – zdjęcia, są detale. To one we wnętrzu dobrego projektu tworzą klimat i w związku z tym nadają wyjątkowy charakter.

Niejednokrotnie pracując nad zdjęciami dla projektantów wnętrz rozmawiamy o samym projekcie. O koncepcji, realizacji, oraz przede wszystkim samej wizji artysty. To projektant wie co jest kluczowe, ważne w danym wnętrzu i dlatego moją rolą jest odnieść się do tego podczas fotografowania.

Restauracje

Restaurator chcąc zachęcić swoich gości do wizyty głównie skupia się na jakości swoich posiłków ponieważ to jest główny powód dla którego chodzimy w takie miejsca. Jeśli jednak wnętrze restauracji ma duszę i charakter to jest to bez wątpienia kolejny powód dzięki, któremu warto wybrać się w dane miejsce. 

Dlatego w fotografii wnętrz dla restauracji tak ważne jest oddanie klimatu wnętrza jaki panuje w danym miejscu co w rezultacie może przełożyć się na wizytę w danym miejscu. 

Hotele

Wybierając hotel kierujemy się wieloma czynnikami. Ceną, lokalizacją, udogodnieniami etc. Jednakże finalną decyzję o pobycie w danym miejscu podejmujemy na podstawie tego jak prezentuje się ono na zdjęciach. Dlatego tak istotne jest ukazanie wszystkich walorów miejsca poprzez prawidłowo wykonane zdjęcia. Zdecydowanie może pomóc to hotelarzowi przekonać nowych klientów do pobytu i wypoczynku w jego Hotelu.

Klienci indywidualni

Każdy z nas miał kiedyś mieszkanie lub dom na sprzedaż bądź wynajem. Dobrze przeprowadzona sesja zdjęciowa potrafi zdziałać cuda oraz zmienić przebieg i czas sprzedaży lub wynajmu. 

Fotografia wnętrz i nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży czy wynajmu różni się od fotografii wnętrz dla projektantów. Jest to spowodowane tym ponieważ w tego typu fotografii musimy pokazać cały potencjał nieruchomości. Zaprezentować je w taki sposób aby spośród setek ofert w Internecie potencjalny klient dostrzegł nasze ogłoszenie i wykonał telefon.

 

Jako że obraz jest w tym przypadku najlepszą formą przekazu zapraszam do odwiedzin galerii realizacji.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy