Fotografia

  • Wnętrz
  • Architektury
  • Motoryzacyjna
  • Dronowa
  • i Film

Fotografia motoryzacyjna

Z kim współpracuję w ramach fotografii motoryzacyjnej:

Fotografia sama w sobie jest ekscytująca a połączenie jej z motoryzacją przeradza się w pasję.

Dealerzy samochodowi

Współpracuję z lokalnymi, trójmiejskimi dealerami samochodowymi reprezentującymi takie marki jak  BMW, Mercedes, Porsche, Kia, Citroen, Peugeot, Mini.

Content dostarczany dla klienta to przede wszystkim zdjęcia na stronę www oraz media społecznościowe. Motoryzacja w ujęciu lokalnym, który produkujemy wspólnie z klientami stanowi ważny aspekt w ich marketingu w ujęciu lokalnym.

Importerzy krajowi

Bardzo cenię sobie współpracę z importerami krajowymi. Praca przy ambitnych projektach to coś czego każdy fotograf życzy sobie i dąży przez całą karierę.

Współpraca z taką marką jak BMW Polska to czysta przyjemność i niesamowite wyzwanie.

Producenci sprzętu i akcesoriów samochodowych

Fotografia motoryzacyjna w moim wydaniu to nie tylko samochody na pierwszym planie. To także producenci felg, opon, gadżetów motoryzacyjnych. 

Producenci sprzętu outdoorowego i turystycznego

Okazuje się że pandemia przyśpieszyła popularyzowanie spędzania czasu na łonie natury w pojazdach oraz szeroko pojętego campingu. Motoryzacja znacznie to ułatwia a producenci sprzętu turystycznego wyrastają jak grzyby po deszczu. 

Współpraca z firmami takimi jak Active And Travel (wypożyczalnia sprzętu) oraz Active Games (dystrybutor sprzętu turystycznego i outdoorowego) to nie lada wyzwanie ale co za tym idzie niesamowita przygoda.

.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy